Betöltésre váró pozíciók:

  • Eladó (Pécs - Árkád, Polgár - M3 Outlet),

  • Kereskedelmi asszisztens Szlovák nyelvtudással (Budapest, központ)

ELADÓ

Pécs - Árkád

Polgár - M3 Outlet

Csatlakozz Te is a Heavy Tools országosan bővülő csapatához márkaboltjainkba, ha prémium ruházati termékek tervezésével és gyártásával foglalkozó nemzetközi divatcég életében szeretnél részt venni!

A Heavy Tools a hazai divatipar meghatározó márkája, cégünk a nemzetközi piacokon is folyamatosan terjeszkedik. Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális Munkatársainknak köszönhetjük.

A következő feladatokkal fogsz találkozni Nálunk:

  • vevőink minőségi szintű kiszolgálása csak Rajtad múlik, segítheted őket, hogy a megfelelő ruházatot, lábbelit és kiegészítőt válasszák ki maguknak,

  • a reklamáció esetén is Hozzád fordulnak majd,

  • felelsz a logisztikai feladatokért, mint az üzleteinkbe érkező áruk tételes átvétele, eladótérbe történő kihelyezése,

  • raktárban történő tárolása, árukészlet folyamatos ellenőrzése,

  • gondoskodsz az eladótér rendben tartásáról,

  • ellátod az üzlet napi pénztárzárásával kapcsolatos teendőket,

  • kezeled az üzletmenethez tartozó egyéb adminisztrációs tevékenységeket.

Ami sikeressé tesz Téged:

  • ha van legalább középfokú végzettséged,

  • használtál már pénztárgépet,

  • rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismerettel,

  • jól kommunikálsz és fontos számodra az ügyfélélmény,

  • szívesen dolgozol akár önállóan, akár csapatban egyaránt,

  • dinamikus személyiség vagy.

Aminek a fentieken túl külön örülünk:

  • dolgoztál már kereskedelemben

  • fontos számodra a divat és szívesen követed a legújabb trendeket,

  • valamilyen idegen nyelv (angol vagy német) ismeretének birtokában vagy.

Amivel mindezt mi támogatni tudjuk:

  • stabil vállalati háttér,

  • piacképes fizetés és teljesítményfüggő extra juttatások, az alábbi konstrukció szerint: alapbér + forgalmi jutalék + bónusz + vasárnapi pótlék valamint negyedéves és éves ösztönző juttatások.

  • határozatlan idejű munkaviszony,

  • hosszú távú együttműködés és szakmai fejlődés lehetősége,

  • összetartó csapat, jó hangulatú mindennapok és támogató vezetőség.

Csatlakozz Hozzánk, ha elképzeléseid találkoznak a fent leírtakkal! Várjuk névvel ellátott önéletrajzodat a toborzas.boltok@heavytools.com e-mail címre. Örülünk ha a fizetési igényed is megjelölöd!

KERESKEDELMI ASSZISZTENS
/SZLOVÁK NYELVTUDÁSSAL/

A Heavy Tools a hazai divatipar meghatározó márkája, cégünk a nemzetközi piacokon is folyamatosan terjeszkedik. Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális Munkatársainknak köszönhetjük.

Jelenleg folyamatosan bővülő kereskedelmi hálózatunk
 támogatásához keressük lelkes, új kollégánkat.

A következő feladatokkal fogsz találkozni nálunk:

  • a Retail vezető munkájának adminisztratív-asszisztensi támogatása,

  • kimutatások, riportok, forgalmi jelentések készítése,

  • magyar, szlovák és cseh márkaboltok munkájának segítése, napi kapcsolattartás e-mailben és telefonon; kellékanyagok rendelése és biztosítása, nyilvántartások naprakészen tartása,

  • a magyarországi Field managerekkel és a külföldi Country managerrel, valamint a Készletgazdálkodó kollégával való folyamatos kapcsolattartás,

  • területspecifikus dokumentumok, küldemények elő- és összekészítése, továbbítása, nyomon-követése, iktatása,

  • társterületekkel - mint Pénzügy, Marketing, Logisztika, HR - való kapcsolattartás, együttműködés.

Ami sikeressé teheti a jelentkezésed:

  • kereskedelmi és/vagy támogató területen szerzett tapasztalat,

  • adminisztratív/asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat,

  • szlovák nyelv magabiztos, tárgyalási szintű ismerete (mind szóban és írásban),

  • középfokú végzettség (minimum érettségi),

  • haladó szintű, magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office; kiemelten az Excel, Word, PowerPoint és Outlook használata),

  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,

  • ügyfélorientált hozzáállás,

  • önálló munkavégzésre való képesség,

  • rugalmas, kedves, megbízható személyiség.

Előnnyel indulsz, ha ezekkel rendelkezel:

  • kereskedelemben és textiliparban szerzett tapasztalat,

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete (mind szóban és írásban),

  • B kategóriás jogosítvány.

  • heti 40 órában számítunk Rád hosszútávon, határozatlan idejű szerződéssel és versenyképes fizetéssel,

  • modern, vadiúj irodaházunkban töltheted a napjaidat, ezen felül az otthoni munkavégzésre is lehetőséget adunk,

  • összetartó Retail csapat, jó hangulatú mindennapok és támogató vezetőség,

  • laptop, telefon használatának biztosítása munkavégzéshez.

Köszönjük, ha megtisztelsz bennünket bizalmaddal és elküldöd részünkre fizetési igényedet is tartalmazó szakmai önéletrajzodat a toborzas@heavytools.com e-mail címre. A tárgy rovatban az alábbit kérjük feltüntetni: „Kereskedelmi asszisztens”